Adkins Trak Timing - Contractor License            12/3/2016 - 1:31 PM
           2016 AAU Cross Country Championships - 12/3/2016            
                               12/3/2016                               
 
Event 19  Girls 9 3000 Meter Run Individual
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 9 Year Olds                                            
  1 Taylin Bowen               9 Unattached,Santa Ro   11:36.58        
   11:36.58 (11:36.58)                                                 
  2 Anaya Forney               9 Northside St,Housto   12:06.68        
   12:06.68 (12:06.68)                                                 
  3 Mia Bowden                 9 V02max Track,Bronx,   12:07.93    1   
   12:07.93 (12:07.93)                                                 
  4 Madeleine Huerta           9 Team Action,Crystal   12:09.23        
   12:09.23 (12:09.23)                                                 
  5 Adilia Trim                9 288 Track Cl,Brookl   12:10.96    2   
   12:10.96 (12:10.96)                                                 
  6 Karina Griffin             9 Ultimate Spe,Saint    12:12.91        
   12:12.91 (12:12.91)                                                 
  7 Rakae Thomas               9 V02max Track,Bronx,   12:18.49    3   
   12:18.49 (12:18.49)                                                 
  8 Margaret De La Rionda      9 Southern Cal,Simi V   12:29.41        
   12:29.41 (12:29.41)                                                 
  9 Jordan Weiner              9 Tailwind Tra,New Ro   12:31.09        
 12:31.087 (12:31.087)                                                 
 10 Kirlan-Loryn Williams      9 YMCA of Grea,Montgo   12:40.03        
   12:40.03 (12:40.03)                                                 
 11 Sarah Hymans               9 Fpyc Cheetah,Annand   12:44.06        
   12:44.06 (12:44.06)                                                 
 12 Simone Bessong             9 Derby City A,Floren   12:46.78        
   12:46.78 (12:46.78)                                                 
 13 Paloma Kastenberg          9 Southern Cal,Oak Pa   12:47.93        
   12:47.93 (12:47.93)                                                 
 14 Kenna Bradley              9 Southern Cal,Simi V   12:51.80        
   12:51.80 (12:51.80)                                                 
 15 Olivia Rodriguez           9 Miami Elite,Miami,    12:56.58        
   12:56.58 (12:56.58)                                                 
 16 Mackenzie Mcmain           9 Derby City A,Burlin   13:03.55        
   13:03.55 (13:03.55)                                                 
 17 Sophie Rodriguez           9 Miami Elite,Miami,    13:08.05        
   13:08.05 (13:08.05)                                                 
 18 Audrey Smith               9 Mobile City,Mobile,   13:14.95        
   13:14.95 (13:14.95)                                                 
 19 Elyse Carmichael           9 Panhandle Ex,Pensac   13:21.61        
   13:21.61 (13:21.61)                                                 
 20 Victoria Kirton            9 288 Track Cl,Brookl   13:22.14    4   
   13:22.14 (13:22.14)                                                 
 21 Anayah Henry               9 V02max Track,New Yo   13:22.87    5   
   13:22.87 (13:22.87)                                                 
 22 Rachael Zimmer             9 Tidewater St,Virgin   13:32.33        
   13:32.33 (13:32.33)                                                 
 23 Debra Norwood              9 288 Track Cl,Brookl   13:34.09    6   
   13:34.09 (13:34.09)                                                 
 24 Nadia Larosa               9 Pure Athleti,Clermo   13:37.79        
   13:37.79 (13:37.79)                                                 
 25 Danilyn Cano               9 Kern County,Bakersf   13:46.29        
   13:46.29 (13:46.29)                                                 
 26 Ava Breuer                 9 St Charles C,St Cha   13:48.32        
   13:48.32 (13:48.32)                                                 
 27 Sania Grant                9 V02max Track,Bronx,   13:54.97    7   
   13:54.97 (13:54.97)                                                 
 28 Shania Young               9 V02max Track,Bronx,   14:05.40    8   
   14:05.40 (14:05.40)                                                 
 29 Ana Chiang                 9 1st Coast Tr,Orange   14:14.25        
   14:14.25 (14:14.25)                                                 
 30 Janis Goodsell             9 Unattached,League C   14:23.05        
   14:23.05 (14:23.05)                                                 
 31 Lashae White               9 288 Track Cl,Brookl   14:30.97    9   
   14:30.97 (14:30.97)                                                 
 32 Lauren Guyer               9 Panhandle Ex,Tallah   14:49.00        
   14:49.00 (14:49.00)                                                 
 33 Madison Sims               9 Panhandle Ex,Tallah   15:05.25        
   15:05.25 (15:05.25)                                                 
 34 Mariah Turner              9 High Velocit,Sugar    15:26.36        
   15:26.36 (15:26.36)                                                 
 35 Caralinn Becker            9 Tsc Track Cl,Floral   15:52.34        
   15:52.34 (15:52.34)                                                 
 36 Sofia Delos Santos         9 Prospect Par,Brookl   15:55.08        
   15:55.08 (15:55.08)                                                 
 37 Zara Farroq                9 V02max Track,Bronx,   15:58.98   10   
   15:58.98 (15:58.98)                                                 
 38 Arden Burkett              9 Prospect Par,Brookl   16:15.15        
   16:15.15 (16:15.15)                                                 
 39 Zeritu Barfield Magnea     9 Prospect Par,Brookl   16:19.76        
   16:19.76 (16:19.76)                                                 
 40 Alexia Adams               9 Houston Heat,Housto   17:08.66        
   17:08.66 (17:08.66)                                                 
 41 Chase Leonard              9 Panhandle Ex,Tallah   17:14.03        
 17:14.021 (17:14.021)                                                 
 42 Kimora Ruelas              9 288 Track Cl,Brookl   17:41.70   11   
   17:41.70 (17:41.70)                                                 
 43 Aisha Farooq               9 V02max Track,Bronx,   18:54.31   12   
   18:54.31 (18:54.31)                                                 
 44 Fatima Martinez            9 YMCA of Grea,Montgo   20:47.54        
   20:47.54 (20:47.54)                                                 
 45 Lacey Moore                9 YMCA of Grea,Montgo   21:19.32        
   21:19.32 (21:19.32)                                                 
Event 19  Girls 10 3000 Meter Run Individual
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 10 Year Olds                                           
  1 Alissa Graham             10 Club44,Brooklyn, NY   10:54.22        
   10:54.22 (10:54.22)                                                 
  2 Clara James-Heer          10 Ann Arbor Tr,Cooper   11:11.44        
   11:11.44 (11:11.44)                                                 
  3 Brooklyn Campisano        10 Derby City A,Louisv   11:15.01        
   11:15.01 (11:15.01)                                                 
  4 Angelle Wrobel            10 Unattached,Philo, I   11:23.64        
   11:23.64 (11:23.64)                                                 
  5 Leilani Gibson            10 New Haven Ag,New Ha   11:51.93        
   11:51.93 (11:51.93)                                                 
  6 Genesis Navarro           10 Northside St,Housto   11:58.97        
   11:58.97 (11:58.97)                                                 
  7 Grace Geyer               10 Southern Cal,Westla   12:00.99    1   
   12:00.99 (12:00.99)                                                 
  8 Jasmeet Braich            10 Lake Cities,Flower    12:16.18        
   12:16.18 (12:16.18)                                                 
  9 Katie Marshall            10 Lake Cities,Carroll   12:16.34        
   12:16.34 (12:16.34)                                                 
 10 Ella Stone                10 Unattached,Atlanta,   12:17.92        
   12:17.92 (12:17.92)                                                 
 11 Maddison Surita           10 Unattached,Edinburg   12:18.73        
   12:18.73 (12:18.73)                                                 
 12 Jasmine Mackey            10 3 P A Stalli,Fort L   12:28.49        
   12:28.49 (12:28.49)                                                 
 13 Jolynn Rodriguez          10 Central Flor,Cassel   12:32.37        
   12:32.37 (12:32.37)                                                 
 14 Amari Whetro              10 Central Flor,Oviedo   12:34.52        
   12:34.52 (12:34.52)                                                 
 15 Emily Miles               10 Mobile City,Mobile,   12:40.30        
   12:40.30 (12:40.30)                                                 
 16 Julia Ruckdeschel         10 Lake Cities,Flower    12:40.70        
   12:40.70 (12:40.70)                                                 
 17 Megan Trapp               10 Northeast St,Louisv   12:43.41        
   12:43.41 (12:43.41)                                                 
 18 Cassie Scott              10 Prospect Par,Brookl   12:44.00    2   
   12:44.00 (12:44.00)                                                 
 19 Saisha Kumar              10 Southern Cal,Calaba   12:46.74    3   
   12:46.74 (12:46.74)                                                 
 20 Elyse Tucker              10 High Velocit,Sugar    12:49.39        
   12:49.39 (12:49.39)                                                 
 21 Hana Ohashi               10 Prospect Par,Brookl   12:57.15    4   
   12:57.15 (12:57.15)                                                 
 22 Riley Slootsky            10 Prospect Par,Brookl   12:58.73    5   
   12:58.73 (12:58.73)                                                 
 23 Alannah Campbell          10 V02max Track,Bronx,   13:01.20        
   13:01.20 (13:01.20)                                                 
 24 Madalyn Falk              10 Central Flor,Oviedo   13:01.69        
   13:01.69 (13:01.69)                                                 
 25 Laura Castagna            10 Southern Cal,Thousa   13:12.26    6   
   13:12.26 (13:12.26)                                                 
 26 Peyton Baker              10 Southeast Lo,Coving   13:14.61        
   13:14.61 (13:14.61)                                                 
 27 Payton Boyer              10 Calumet Regi,Lowell   13:14.86        
   13:14.86 (13:14.86)                                                 
 28 Valeria Castillo          10 Miami Elite,Miami,    13:15.16        
   13:15.16 (13:15.16)                                                 
 29 Brianna Nighswonger       10 Southern Cal,Simi V   13:16.70    7   
   13:16.70 (13:16.70)                                                 
 30 Jaileen Rivera            10 Prospect Par,Brookl   13:18.79    8   
   13:18.79 (13:18.79)                                                 
 31 Maya Brickler             10 Panhandle Ex,Tallah   13:32.73    9   
   13:32.73 (13:32.73)                                                 
 32 Nyla Liburd               10 Prospect Par,Brookl   13:33.51   10   
   13:33.51 (13:33.51)                                                 
 33 Emberleigh Pauley-Brown   10 Hurley YMCA,Salisbu   13:34.73        
   13:34.73 (13:34.73)                                                 
 34 Madalyn King              10 Central Flor,Longwo   13:41.73        
   13:41.73 (13:41.73)                                                 
 35 Yayira Vassell            10 V02max Track,Yonker   13:43.03        
   13:43.03 (13:43.03)                                                 
 36 Megan Neal                10 Derby City A,Burlin   13:49.79        
   13:49.79 (13:49.79)                                                 
 37 Macy Miller               10 Hurley YMCA,Salisbu   13:52.14        
   13:52.14 (13:52.14)                                                 
 38 Madison Patchan           10 St Johns Str,St Aug   13:54.90        
   13:54.90 (13:54.90)                                                 
 39 Isabella Sanchez          10 Fpyc Cheetah,Fairfa   14:02.02        
   14:02.02 (14:02.02)                                                 
 40 Sidney Edwards            10 Prospect Par,Brookl   14:05.28   11   
   14:05.28 (14:05.28)                                                 
 41 Taryn Hunter              10 Southern Ind,New Al   14:05.36   12   
   14:05.36 (14:05.36)                                                 
 42 Makenzie Kolvoord         10 Southern Ind,Churub   14:09.20   13   
   14:09.20 (14:09.20)                                                 
 43 Tiffany Sax               10 Southern Cal,Calaba   14:15.69   14   
   14:15.69 (14:15.69)                                                 
 44 Danielle Jefferson        10 Prospect Par,Brookl   14:47.61   15   
   14:47.61 (14:47.61)                                                 
 45 Payton Thumm              10 Panhandle Ex,Tallah   14:56.25   16   
   14:56.25 (14:56.25)                                                 
 46 Gianna Valdes             10 NJ Fleet Fee,Woodbr   15:01.34        
   15:01.34 (15:01.34)                                                 
 47 Abby Henne                10 Pure Athleti,Clermo   15:29.54        
   15:29.54 (15:29.54)                                                 
 48 Priscilla Byrd            10 Southern Ind,New Al   15:30.12   17   
   15:30.12 (15:30.12)                                                 
 49 Cheyenne Middleton        10 Southern Ind,New Al   15:33.78   18   
   15:33.78 (15:33.78)                                                 
 50 Genevieve Snyder          10 Prospect Par,Brookl   15:48.86        
   15:48.86 (15:48.86)                                                 
 51 Lauren Ruffins            10 Pure Athleti,Leesbu   16:42.93        
   16:42.93 (16:42.93)                                                 
 52 April Pena                10 Team Action,Crystal   16:52.28        
   16:52.28 (16:52.28)                                                 
 53 Camryn Wren               10 Derby City AC         16:58.60        
   16:58.60 (16:58.60)                                                 
 54 Shaneka Pierre            10 3 P A Stalli,Hallan   17:12.88        
   17:12.88 (17:12.88)                                                 
 55 Emily Hawken              10 Panhandle Ex,Tallah   17:13.97   19   
   17:13.97 (17:13.97)                                                 
 56 Sanaa Comer               10 Southern Ind,New Al   17:14.77   20   
   17:14.77 (17:14.77)                                                 
 57 Gretchen Van Iddekinge    10 Panhandle Ex,Tallah   17:20.28   21   
   17:20.28 (17:20.28)                                                 
 58 Collins Barton            10 Panhandle Ex,Tallah   18:39.35   22   
   18:39.35 (18:39.35)                                                 
 59 Ella Dennison-Murray      10 Prospect Par,Brookl   18:40.18        
   18:40.18 (18:40.18)                                                 
 60 Azelia Morgan             10 V02max Track,Bronx,   18:40.42        
   18:40.42 (18:40.42)