Adkins Trak Timing - Contractor License               12/3/2016 - 1:31 PM
             2016 AAU Cross Country Championships - 12/3/2016             
                                12/3/2016                                 
 
Event 10  Boys 2000 Meter Run CC 7-8 year old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Results - Men                                                             
  1 Samuel Comsudes            8 Unattached,Marietta    7:26.05   1       
  2 Daniel Navarro             7 Northside St,Housro    7:32.77   1       
  3 Nathan Lee                 8 Tailwind Tra,Cos Co    7:42.05   1       
  4 Ethan Sevigny              8 Intensity At,Kathle    8:01.71   1       
  5 Nolan Roberts              7 Hardee Sole,Zolfo S    8:06.92   1       
  6 Casey Anderson             8 Ultimate Spe,St. Pe    8:07.64   1       
  7 Chester Kawczynski         8 Prospect Par,Brookl    8:07.94   1   1   
  8 Sam Ryland                 8 Prospect Par,Brookl    8:09.34   1   2   
  9 Zion James                 8 Prospect Par,Brookl    8:14.57   1   3   
 10 Brock Glover               8 Hillsborough,Tampa,    8:14.78   1       
 11 Benji Covington            8 Southern Cal,Oak Pa    8:15.67   2   4   
 12 Drew Lamendola             8 Panhandle Ex,Tallah    8:20.09   2   5   
 13 Joshua Henderson           8 High Point B,Jamest    8:23.88   2       
 14 Beau Beshears              7 Panhandle Ex,Montic    8:27.47   2   6   
 15 Jeronimo Carreno           8 Miami Elite,Miami,     8:28.18   2       
 16 Caleb Fisher               8 Prospect Par,Brookl    8:33.40   2   7   
 17 Tyndle Antley              8 Unattached,Greer, S    8:36.75   2       
 18 Ariel Yaron                8 Prospect Par,Brookl    8:37.00   2   8   
 19 Colton Blankenfeld         7 Unattached,Archer,     8:37.72   2       
 20 Julian Pineiro             7 Elite Runner,Perth     8:39.30   2       
 21 Xavier Vargus              8 Prospect Par,Brookl    8:39.76   3   9   
 22 Jack Koon                  8 Panhandle Ex,Tallah    8:44.76   3  10   
 23 William Thomson            7 Park Cities,Dallas,    8:45.19   3       
 24 Melvin Morgan III          8 Fpyc Cheetah,Spring    8:51.64   3       
 25 Caleb Bohn                 8 Derby City A,Louisv    8:54.03   3       
 26 Zaiden Grant               8 Northside St,Housto    8:55.38   3       
 27 Anderson Rodriguez         7 Central Flor,Cassel    8:56.00   3       
 28 Brayton Sax                8 Southern Cal,Calaba    8:56.36   3  11   
 29 Andrew Neville             8 Southern Cal,Westla    8:56.90   3  12   
 30 Eli Zasloff                7 Southern Cal,Newbur    8:59.73   3  13   
 31 Isaiah Edwards             7 Texas Thunde,Leande    9:02.18   4       
 32 Luca Bazerkanian           8 Southern Cal,Simi V    9:04.19   4  14   
 33 Anselm Foerster            8 Prospect Par,Brookl    9:08.28   4  15   
 34 Dylan Douglas              7 Southern Cal,Westla    9:15.44   4  16   
 35 Colton Fernandez           7 Southern Cal,Steven    9:22.48   4  17   
 36 Kian Jones                 7 Panhandle Ex,Pensac    9:28.37   4  18   
 37 Logan Hernandez            8 Team Action,Crystal    9:29.08   4       
 38 Logan Phipps               7 Panhandle Ex,Tallah    9:31.69   4  19   
 39 James Dereskewicz          8 Prospect Par,Brookl    9:31.77   4       
 40 Tyler Ke                   7 Tsc Track Cl,Little    9:36.69   4       
 41 Devonte Melton             8 288 Track Cl,Brookl    9:36.88   5       
 42 Marco Raffinengo           8 Miami Elite,Miami,     9:37.44   5       
 43 Baylor Huh                 7 Austin Speed,Austin    9:39.79   5       
 44 Preston Brickler           7 Panhandle Ex,Tallah    9:39.81   5  20   
 45 Kalik Kassim               7 288 Track Cl,Brookl    9:39.89   5       
 46 Aydin Blunt                7 Southern Cal,Newbur    9:43.37   5       
 47 Jonah Harwin               8 Panhandle Ex,Tallah    9:46.29   5  21   
 48 Connor Thumm               7 Panhandle Ex,Tallah    9:47.89   5       
 49 Donovan Carmichael         7 Panhandle Ex,Pensac    9:50.90   5       
 50 Dakota Middleton           8 Southern Ind,New Al    9:57.98   5       
 51 Reed Kotalik               7 Unattached,Lafayett   10:05.22   6       
 52 Tomas Sandefer             8 Southern Ind,New Al   11:31.95   6       
 53 Oscar Umana                8 Crusader Run,Tallah   11:56.44   6       
 54 Aiden Mcentire             8 Gastonia Eag,Lowell   12:29.42   6       
 55 Benjamin Blake             8 Panhandle Ex,Tallah   12:54.17   6       
 56 Caleb Knauer               7 Southern Cal,Newbur   13:12.39   6       
 57 Henry Richert              8 Rockford Wil,Rockfo   13:15.84   6