Adkins Trak Timing - Contractor License               12/3/2016 - 1:31 PM
             2016 AAU Cross Country Championships - 12/3/2016             
                                12/3/2016                                 
 
Event 2  Boys 5k Run CC 15-18 year old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Results - Men                                                             
  1 Hunter Boyer              17 Calumet Regi,Lowell   16:03.25   1       
  2 Caleb Mccurdy             17 Unattached,Sterling   16:19.46   1       
  3 Justin Detgen             18 Blazers Trac,Concor   16:26.03   1       
  4 Silas Franklin            15 Smiths Track,Salem,   16:26.91   1   1   
  5 Antonio Gomez             17 Unattached,Frostpro   16:30.03   1       
  6 Tyler Harman              17 Smiths Track,Phenix   16:32.09   1   2   
  7 Drew Wiles                17 Park Cities,Dallas,   16:33.96   1       
  8 Jefferson Bushur          15 Unattached,Saint Ja   16:38.60   1       
  9 James Tisdale             16 Unattached,Leander,   16:41.79   1       
 10 Luis Ortiz-Quero          16 Unattached,Orlando,   16:43.05   1       
 11 Nehemiah Rivers III       15 Trailblazers,Tampa,   16:48.72   2   3   
 12 Jake Guerrero             16 Kern County,Bakersf   16:51.10   2   4   
 13 Alec Beers                17 Unattached,Birmingh   16:52.66   2       
 14 Noah Elder                17 Southeast Lo,Madiso   16:58.60   2   5   
 15 Nick Kamen                15 Unattached,Naples,    16:59.33   2       
 16 Ethan Deffke              16 Unattached,Hickory,   17:07.04   2       
 17 Pedro Cruz                18 Kern County,Bakersf   17:08.39   2   6   
 18 Cutbesto Salgato          17 Kern County,Bakersf   17:10.16   2   7   
 19 Sebastian Garcia          16 Kern County,Bakersf   17:10.83   2   8   
 20 Syon Lewis                16 Miami Elite,Miami,    17:16.48   2   9   
 21 Colby Price               17 Unattached,Dacula,    17:19.46   3       
 22 Seth Mattocks             17 Smiths Track,Salem,   17:20.05   3  10   
 23 Jack Brockman             16 Wiregrass El,Dalevi   17:22.93   3       
 24 David Martin              16 Kern County,Bakersf   17:27.31   3  11   
 25 Elijah Cardenas           17 Lake Cities,Corinth   17:27.66   3       
 26 Zackary Durastanti        15 Hardee Sole,Bowling   17:33.87   3       
 27 Ethan Fugate              16 Unattached,Austin,    17:34.32   3       
 28 Jorge Mariscal            16 Kern County,Bakersf   17:35.49   3  12   
 29 Clayburn Milford          17 Panhandle Ex,Tallah   17:37.85   3       
 30 Charles Hughes            17 Smiths Track,Phenix   17:38.20   3  13   
 31 Kade Leonard              15 Berthoud XC,Berthou   17:41.11   4       
 32 Josue Reyes               15 Trailblazers,Riverv   17:42.87   4  14   
 33 Jose Recinos              17 newark benfi,Newark   17:47.79   4       
 34 Alec Collado              15 Miami Elite,Miami,    17:49.55   4  15   
 35 Edgar Sanchez             17 Kern County,Bakersf   17:52.11   4  16   
 36 Laurie Hairston           15 Smiths Track,Smiths   17:53.70   4  17   
 37 Yaniel Rivera             17 Pirate Runne,Kissim   17:55.88   4       
 38 Matthew Moulton           15 Smiths Track,Phenix   17:55.91   4  18   
 39 David Keen                15 Unattached,Tallahas   17:57.42   4       
 40 Bill Lester               17 Unattached,Warrento   17:57.68   4       
 41 Tristan Robertson         17 Southeast Lo,Hammon   18:00.02   5  19   
 42 Dawson Jeffcoat           17 Smiths Track,Phenix   18:06.05   5  20   
 43 Logan Lucas               16 Southeast Lo,Albany   18:06.38   5  21   
 44 David Lopez               16 newark benfi,Newark   18:07.39   5       
 45 Andrew Carrera            16 Pirate Runne,Kissim   18:10.07   5       
 46 Noah Damjanovic           16 Trailblazers,Tampa,   18:11.41   5  22   
 47 Tj Kessman                16 Blazers Trac,Concor   18:12.54   5       
 48 Frank Godbold             17 Trailblazers,Tampa,   18:14.62   5  23   
 49 Vicente Cruz              17 Kern County,Bakersf   18:19.41   5       
 50 Carlos Catala             15 Miami Elite,Miami,    18:21.72   5  24   
 51 Benjamin Mcafee           16 Team Quest,Denton,    18:26.19   6       
 52 Raul Mendez               18 newark benfi,Newark   18:28.74   6       
 53 Heriberto Chaparro-Gonza  18 Viking TC,Center, C   18:46.94   6  25   
 54 Tyler Njuguna             17 Southern Ind,Jeffer   18:48.55   6  26   
 55 Dennarius Murphy          16 Trailblazers,Tampa,   18:52.09   6  27   
 56 Dawson Gildig             16 Southeast Lo,Albany   18:57.21   6  28   
 57 Hunter Day                16 Southern Ind,New Al   18:57.72   6  29   
 58 John Ross Donnes          16 Southeast Lo,Hammon   19:02.91   6  30   
 59 Zach Kane                 17 Trailblazers,Tampa,   19:03.43   6  31   
 60 Giovanni Avila            18 Smiths Track,Phenix   19:04.29   6       
 61 Justin Chedrick           17 Smiths Track,Smiths   19:13.39   7       
 62 Brennan Schansberg        16 Southern Ind,Jeffer   19:20.03   7  32   
 63 Jabin Merritt             17 Unattached,Moultrie   19:29.55   7       
 64 David Oliveira            17 newark benfi,Newark   19:37.37   7       
 65 Luke Hernandez            15 Park Cities,Garland   19:56.25   7       
 66 Carlos Avila              15 Miami Elite,Miami,    19:59.42   7  33   
 67 Caleb Rubio               15 Miami Elite,Miami,    20:01.22   7  34   
 68 Caleb Emory               16 Smiths Track,Phenix   20:04.22   7       
 69 Peter Agate               15 Tsc Track Cl,Frankl   20:09.77   7       
 70 Jude Vitrano              17 Southeast Lo,Husser   20:13.95   7  35   
 71 Michael Pizzo             15 Unattached,Madison    20:14.40   8       
 72 Mason Prince              15 Christian CO,Biloxi   20:38.94   8       
 73 Youssef Amarir            15 Pirate Runne,Kissim   21:16.08   8       
 74 Timothy Paiz              16 Viking TC,Center, C   21:16.58   8  36   
 75 Zachary Day               16 Southern Ind,New Al   21:16.90   8  37   
 76 Lawrence Ruffins          17 Pure Athleti,Leesbu   21:26.07   8       
 77 Abelardo Gomez            15 Viking TC,Center, C   21:31.34   8  38   
 78 Alex Benvenuti            16 Cougar Runne,Miami,   22:00.64   8       
 79 Mark Boger                15 Southern Ind,Churub   22:06.64   8  39   
 80 Colin Daniels             15 Unattached,Moultrie   22:26.38   8       
 81 Jessie Mcnary             17 Team Quest,Allen, T   22:26.55   9       
 82 Tavian Davis              17 Team Quest,Allen, T   22:35.52   9       
 83 Nicholas Rollins          15 Smiths Track,Salem,   22:45.46   9       
 84 Mitchell Riley            16 Unattached,Moultrie   23:14.32   9       
 85 Kendall Vance             18 Viking TC,Del Norte   24:28.69   9  40   
 86 Fidel Villa               16 Viking TC,Center, C   24:28.70   9  41   
 87 Ian Cobb                  15 Christian CO,Kiln,    25:26.35   9